Datum objave: 05/09/2024
Kategorija: Vijesti

Upisi u produženi boravak školska godina 2024./2025.

Poštovani roditelji,

nakon zaprimanja vaših prijava za upis djeteta u produženi boravak (dostavljene dokumentacije tijekom lipnja 2024. godine) za upis djeteta u produženi boravak potrebno je dostaviti

1. Potvrde o ostvarenim prihodima za lipanj, srpanj i kolovoz za oba roditelja (dohodak od nesamostalnog rada ILI godišnju poreznu prijavu, odrezak od mirovine), godišnja prijava poreza za obrtnike, potvrda/rješenje HZZO-a o visini primanja za vrijeme porodiljnog ili roditeljskog dopusta ILI  Izjava o plaćanju pune cijene za produženi boravak (pogledati prilog pod Priloženi dokumenti 1)

2. Izjava o članovima zajedničkog kućanstva (pogledati prilog pod Priloženi dokumenti 2)

3. Roditelji koji ostvaruju pravo na subvenciju Grada Rijeke trebaju dostaviti samo Rješenje o subvenciji.

Prijave za upis u produženi boravak u Osnovnoj školi „Pehlin“ za školsku 2024./2025. godinu provodit će se od ponedjeljka, 09. rujna do petka, 20. rujna 2024. godine

Dokumentaciju možete predati elektroničkom poštom na racunovodstvo@os-pehlin-ri.skole.hr

ili osobno u prostoru škole.

Za sve upite tijekom upisnog postupka slobodno se obratite na broj 051/269-296.

Priloženi dokumenti:

Izjava_o_placanju_pune_cijene_za_rad_ucitelja_u_produzenom_boravku

Izjava_o_clanovima_zajednickog_kucanstva

Zakljucak_gradonacelnika_2024_0001

STEM sajam

Danas je digitalna tehnologija neizbježna, stoga moramo učiti kako je pravilno koristiti. Djelić toga saznali su naši učenici 3. i 4. razreda za koje je u srijedu 25. rujna održan sajam, odnosno prezentirane su kratke radionice iz STEM područja, a sve to u sklopu...

Jelovnik za podjelu besplatnih marendi

Poštovani roditelji,  dostavljamo Vam jelovnik za podjelu besplatnih marendi učenicima Osnovne škole "Pehlin" za period od 23.09.2024. do 27.09.2024. godine. Marenda_23.09.2024.