preskoči na sadržaj

Osnovna škola "Pehlin" Rijeka

Login
Kalendar
« Prosinac 2020 »
Po Ut Sr Če Pe Su Ne
30 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
Prikazani događaji

MZO

AZOO

Suradnici u učenju

CARNet Loomen

EMA e-Škole

AZOO stručni skupovi

Grad Rijeka

 

Međunarodna suradnja škola

Surfaj sigurnije

Centar za sigurniji internet

Netica.hr - nauči sve o internetu

Red Button

 

Europe Code Week

 

Besplatna aplikacija za učenje stranih jezika

Brojač posjeta
Ispis statistike od 23. 9. 2013.

Ukupno: 255181
 
Weather by Freemeteo.com
Office 365 za škole

Upisi.hr

CARNet e-Laboratorij

Edutorij

 

 

Nacionalni portal za učenje na daljinu

Portal za škole

CARNet Meduza - višemedijski sadržaji

eLEKTIRE

HRlektire

 

Izvannastavne aktivnosti i školski sportski klub u šk. god. 2019./2020.

 

VRIJEME ODRŽAVANJA IZVANNASTAVNIH AKTIVNOSTI

Naziv aktivnosti ili skupine

A - smjena

B - smjena

Imena učitelja izvršitelja

RAZREDNA NASTAVA

Dramska grupa (1.- 4. r.)

UTORAK 11:35 - 12:20

UTORAK 12:25 – 13:10

Rajačić

Mladi čuvari prirode

UTORAK 12:25 -13:10

 ČETVRTAK 11:35 - 12:20

Kišerlovski

Karnevalska skupina

ČETVRTAK 12:25 - 13:10

ČETVRTAK 12:25 -13:10

Paić

Karnevalska skupina

ČETVRTAK 12:25 - 13:10

ČETVRTAK 12:25 -13:10

Vidmar

Crveni križ

SRIJEDA 11:35 - 12:20

UTORAK 17:05 -17:50

Jurić

       

Škola gitare

ČETVRTAK 12:25 -13:10

UTORAK 12:25 - 13:10

Verović

Badminton

UTORAK 12:25 - 13:10

UTORAK 12:25 - 13:10

Iva Zorko

Mali zbor

 

 

 

PREDMETNA NASTAVA

Pjevački zbor

 

 

 

Keramička grupa

SRIJEDA  13:30 - 14:15

PONEDJELJAK 12:25 - 13:10

Grgić

Grafičko-dizajnerska

PETAK 8:50 - 9:35

PONEDJELJAK 13:30 - 14:15

Grgić

Vizualni identitet škole

UTORAK 8:50 - 14:15

PETAK 8:00 - 8:45

SRIJEDA 15:20 -17:00

Grgić

Ekolozi (Održivi razvoj)

 

UTORAK 12:25 – 14:15

Periša

Novinarska grupa

PONEDJELJAK 13:30 – 14:15

ČETVRTAK 13:30 – 14:15

Arnautović

Mladi povjesničari

UTORAK 12:25 – 14:15

PETAK 12:25 – 14:15

Tomaš

Mladi geografi

SRIJEDA 13:30 - 14:15

PETAK 13:30 - 14:15

SRIJEDA  14:20 -16:00

Vukelić

Zdrava prehrana

UTORAK 13.30 - 15:05

 

Periša

Šk. prom. jedinica

UTORAK 13:30 - 14:15

PONEDJELJAK 13:30 – 14:15

Grgić

Program osposobljavanja za upravljanje biciklom

ČETVRTAK 9:45 - 10:30

UTORAK 9:45 - 10:30

Grgić

Talijanska kultura

SRIJEDA 17:05 – 17:50

PETAK 10:45 – 12:25 (4.b, a)

Šarkanji

Dramska grupa

PONEDJELJAK 13:30 -14:15

PONEDJELJAK 13:30 - 14:15

Crnković

Prevencija ovisnosti

Na satu razrednika

ČETVRTAK 13:30 - 14:15

Na satu razrednika

UTORAK 14:20 – 15:05

Periša, Rukavina

Školski radio

 

 

 

Karitativni rad

ČETVRTAK: 15:15 – 16:00

ČETVRTAK: 15:15 – 16:00

PETAK:  15:15 – 16:00

PETAK:  15:15 – 16:00

Rajić

Liturgijsko-karitativna skupina

SUBOTA 10:30 – 12:00

SUBOTA 10:30 - 12.00

Ikić

Mladi knjižničari

UTORAK 8:50 – 9:35

PETAK 8:50 – 9:35

Jergović

Robotika

SRIJEDA 13:15 – 14:45

PETAK 13:15 – 14:45

Prodanović-Trlin

Mala škola animacije

ČETVRTAK 12:25 -13:10

PETAK 12:25 - 13:10

Smaila

 

ŠKOLSKI SPORTSKI KLUB – VRIJEME ODRŽAVANJA AKTIVNOSTI

Naziv aktivnosti ili skupine

A - smjena

B - smjena

Imena učitelja -  izvršitelja

Nogomet

SRIJEDA 13:15 -14:15

ČETVRTAK 13:15-14:15

Poklepović

Košarka  M, Ž

SRIJEDA, PETAK 18:45 - 20:00

SRIJEDA, PETAK 18:45 - 20:00

Mandekić

Badminton

UTORAK 12:25 -13:10

UTORAK 12:25 -13:10

Zorko

Odbojka

UTORAK 12:25 -13:10

UTORAK 12:25 -13:10

Businello

Šah

PONEDJELJAK: 13:30 – 14:15

PETAK: 13:30 – 14:15

Rajić

Stolni tenis

SRIJEDA: 13:30 – 14:15

ČETVRTAK: 13:30 – 14:15

Rajić

Ritmika

SRIJEDA 12:30 – 13:15

UTORAK 12:30 - 13:15

Trinajstić

 

 

 

 

preskoči na navigaciju