preskoči na sadržaj

Osnovna škola "Pehlin" Rijeka

Login
Kalendar
« Prosinac 2020 »
Po Ut Sr Če Pe Su Ne
30 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
Prikazani događaji

MZO

AZOO

Suradnici u učenju

CARNet Loomen

EMA e-Škole

AZOO stručni skupovi

Grad Rijeka

 

Međunarodna suradnja škola

Surfaj sigurnije

Centar za sigurniji internet

Netica.hr - nauči sve o internetu

Red Button

 

Europe Code Week

 

Besplatna aplikacija za učenje stranih jezika

Brojač posjeta
Ispis statistike od 23. 9. 2013.

Ukupno: 255181
 
Weather by Freemeteo.com
Office 365 za škole

Upisi.hr

CARNet e-Laboratorij

Edutorij

 

 

Nacionalni portal za učenje na daljinu

Portal za škole

CARNet Meduza - višemedijski sadržaji

eLEKTIRE

HRlektire

 

Vrijeme informacija

VRIJEME  ODRŽAVANJA  INFORMACIJA  ZA RODITELJE

U ŠKOLSKOJ GODINI 2019./2020. 

RAZREDNIK

A – SMJENA

B – SMJENA

R A Z R E D N A      N A S T A V A

MATE

                     VEROVIĆ

SRIJEDA  17:05 -17:55

SRIJEDA 11:35 – 12:20

ANITA

KIŠERLOVSKI

SRIJEDA   17:05 -17:55

ČETVRTAK 9:45 - 10:30

IVA

ZORKO

SRIJEDA 8:50 – 09:35

SRIJEDA  17:05 – 17:50

NATAŠA

RAJAČIĆ

PONEDJELJAK 09:45 – 10:30

SRIJEDA  17:05 – 17:50

MARTINA

                BUSINELLO

SRIJEDA 17:05 – 17:50

ČETVRTAK 8:50 – 9:35

ANA

       TRINAJSTIĆ

SRIJEDA 16:20 – 17:05

SRIJEDA 11:40 - 12:25

DENIS

 SMAILA

SRIJEDA 11:35 -12:20

SRIJEDA 17:05 – 17:50

RADENKA

JURIĆ

SRIJEDA 11:35 – 12:20

SRIJEDA 17:05 – 17:50

 

 

 

 

RAZREDNIK

A – SMJENA

B – SMJENA

P R E D M E T N A  N A S T A V A

ANA

                          MIHALIĆ

UTORAK  9:45 – 10:30

SRIJEDA 17:00 - 17:45

SANJA

PRODANOVIĆ - TRLIN

UTORAK 11:35 – 12:20

SRIJEDA 17:00 – 17:45

TATJANA

                        GRGIĆ

UTORAK 10:45 – 11:30

SRIJEDA 17:00 – 17:45

MAJA

            ARNAUTOVIĆ

UTORAK 9:45 – 10:30

SRIJEDA 17:00 – 17:45

MILAN

                      VUKELIĆ

UTORAK 10:45 - 11:30

SRIJEDA 17:00 - 17:45

PERICA

                 POKLEPOVIĆ

 ČETVRTAK 13:15 -14:15

SRIJEDA 17:00 - 18:00

DANIJEL

                    TOMAŠ

UTORAK  9:45 – 10:30

SRIJEDA 17:00 – 17:45

LJERKA

               PETRIĆ - MOSER

ČETVRTAK 10:45 – 11:30

UTORAK 17:00 – 17:45

TAMARA

                PERIŠA

SRIJEDA 8:50 – 9:35

SRIJEDA 17:00-17:45

 

 

preskoči na navigaciju